אודות עורך דין רונן אבניאל

משרד עורך דין רונן אבניאל עוסק בתחום התביעות מול גופים גדולים כמו ביטוח לאומי, חברות ביטוח פרטיות, משרד הרישוי, מס הכנסה ועוד.

על ציבור לקוחותיו של עורך דין אבניאל נמנים בין השאר, אנשים שנפגעו בתאונות דרכים ואיבדו את יכולת ההשתכרות שלהם, אנשים שחלו במחלות קשות, נכים ומוגבלים, אשר כולם זקוקים לעזרה כדי לקבל את מלוא הזכויות המגיעות להם עפ"י דין.

כוחם הידוע של הגופים, עמם מתמודד צוות משרדו של עורך דין אבניאל גורמים לא אחת למבוטחים, לסגת מתביעות, להרים ידיים ולוותר על זכויותיהם.

משרד עורך דין רונן אבניאל, מנהל מלחמה בלתי מתפשרת מול גופים אלה, כדי להחזיר ללקוחותיו את הזכויות הנגזלות מהן ביודעין.

מדובר על צדק יחסי, ניצול החלשים, מלחמת "התשה" מול אנשים הנמצאים במצב בלתי כשיר לתהליך מתיש, ולכן רובם זקוק לליווי משפטי הגון שיעזור להם לקבל את מה שמגיע להם. בשורה התחתונה מדובר על זכויות רפואיות, זכויות ביטוחיות וכסף.

במה אנו עוסקים?

צוות משרד עורכי דין אבניאל עוסק במיצוי זכויותיהם של לקוחותיו על כל המשתמע מכך, כולל הופעה בוועדות משפטיות במוסד לביטוח לאומי, תביעות מול חברות ביטוח ועוד.

אנו יכולים לומר חד משמעית, כי אנו מצליחים לשנות את חייהם של לקוחותינו, שלא מסוגלים להגן על עצמם לבד, ועושים הכול כדי שיקבלו את כל מה שמגיע להם על פי חוק.

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בכל שאלה או בקשה.